Bas Rutten: Justin Gaethje może być tym zawodnikiem, który pokona Khabiba

92
bloodyelbow.com

Już 24 października dojdzie do długo wyczekiwanego pojedynku pomiędzy Khabibem Nurmagomedovem a Justinem Gaethje.

Niedawno były mistrz wagi ciężkiej UFC, Bas Rutten, zabrał głos na temat zbliżającego się starcia pomiędzy Khabibem Nurmagomedovem a Justinem Gaethje. Podczas audycji w Submission Radio, „El Guapo” stwierdził, iż „The Highlight” posiada wszelkie argumenty, aby zwyciężyć w tym pojedynku.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Myślę, że Gaethje może być tym zawodnikiem, który pokona Khabiba. Naprawdę tak uważam, ponieważ jest on świetnym zapaśnikiem i dzięki temu może się bronić przed obaleniami Khabiba. Khabib zmierzy się z kimś, kto ma niewyczerpujący się zbiornik z paliwem oraz ogromne serce do walki. Nawet jeśli Gaethje będzie zmęczony, to wciąż jest zdolny do niesamowitych rzeczy. Ma kapitalne niskie kopnięcia, dobre obrony przed obaleniami i kto wie, co jeszcze. A może to właśnie Justin będzie dążyć do obalenia?

Bas Rutten wypowiedział się również na temat ostatniego pojedynku, w którym Justin Gaethje pokonał przed czasem Tony’ego Fergusona.

Sposób, w jaki Gaethje zawalczył z Fergusonem był przerażający. Bałem się o Tony’ego, bo zaczął potrząsać głową i pomyślałem, że doznał uszkodzenia mózgu. Justin ma świetną kondycję. Sądziłem, że Ferguson będzie cały czas wywierał presję, ale Gaethje nie miał z tym najmniejszego problemu.

podsumował Rutten.

Pojedynek pomiędzy Khabibem Nurmagomedovem a Justinem Gaethje odbędzie się 24 października na gali UFC 254.

Zgadzacie się ze zdaniem Basa Ruttena?

Zobacz także: Manny Pacquiao potwierdza walkę z Conorem McGregorem

źródło: bloodyelbow.com, bjpenn.com