Manny Pacquiao potwierdza walkę z Conorem McGregorem

158
joe.co.uk

Wszystko wskazuje na to, że już w przyszłym roku dojdzie starcia w formule bokserskiej pomiędzy ikoną tego sportu – Manny’m Pacquiao a największym gwiazdorem UFC, Conorem McGregorem.

Niedawno „Notorious” sprzedał do sieci wieść, jakoby w niedalekiej przyszłości miał skrzyżować rękawice z uważanym za jednego z najlepszych w historii pięściarstwa, Manny’m Pacquiao.

Zobacz także: „Notorious” zapowiada walkę z Manny’m Pacquiao, ale ma też ofertę dla Diego Sancheza

Wszystko wskazuje na to, iż była to informacja prawdziwa, ponieważ teraz za pośrednictwem swojego sztabu potwierdził ją sam Filipińczyk.

Potwierdzam, że rozmowy pomiędzy obozami Pacquiao oraz McGregora zaczynają się toczyć. Jak powtarza nasz senator, wszystkie pojedynki, wliczając ten są toczone dla dobra i jedności Filipińczyków. Ze względu na ofiary wirusa COVID-19, Manny Pacquiao w przyszłym roku zmierzy się z gwiazdą UFC, Conorem McGregorem. Ogromna część jego zarobków trafi do osób dotkniętych pandemią w całym kraju. Nasi prawnicy dogadują teraz szczegóły dotyczące tego pojedynku, a obaj zawodnicy rozpoczynają przygotowania.

mówi wysłannik, Joyke Joson.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Dla Conora McGregora będzie to drugi pojedynek w formule bokserskiej. Wcześniej, w sierpniu 2017 roku mierzył się z Floydem Mayweatherem Jr., jednak ostatecznie musiał uznać wyższość Amerykanina, przegrywając w 10. rundzie.

Zobacz także: Diego Sanchez odpowiada McGregorowi: „Skrócę tyle głów, ile będzie trzeba, żeby dostać się do ciebie”

Źródło: themaclife.com