WOTORE nie zwalnia tempa i kontraktuje zawodników na piątą edycje gali walk na gołe pięści. Pierwszym ogłoszonym zestawieniem, jakie zobaczymy na WOTORE 5, będzie rewanż Bartosza Batry z Michałem „Matrixem” Królikiem. Ich walka na gali Genesis była niezwykle techniczna i emocjonująca. Wówczas zwyciężył „Matrix”, a jak będzie teraz?

Bartosz Batra to utytułowany zawodnik boksu tajskiego, taekwondo i kick-boxingu. Mierzący 170 cm i ważący 65 kg Batra stoczył 57 walk zawodowych, z czego 41 wygrał. Mistrz świata amatorów K-1 w kick-boxingu, jako zawodowiec m.in. mistrz Europy oraz mistrz Polski IPCC. Brązowy medalista mistrzostw świata, dwukrotny wicemistrz Europy oraz czterokrotny mistrz Polski w teakwondo. 36-letni zawodnik reprezentuje KO Gym Poland.

Michał „Matrix” Królik w karierze zawodowej stoczył 49 walk, z czego 42 wygrał. Zawodowy mistrz świata kick-boxingu WAKO PRO. Trzykrotny zawodowy Mistrz Polski i dwukrotny międzynarodowy zawodowy mistrz Polski w K-1. Mierzący 169 cm i ważący 65 kg „Matrix” wygrał walkę na gołe pięści z Bartoszem Batrą na gali Genesis, przez jednogłośną decyzję sędziów.

Przed rewanżem warto zobaczyć pierwszą walkę obu panów:

Informacja prasowa