Będę szukał nokautu – Jan Błachowicz o walce z Coreyem Andersonem

344
Źródło: Stephen R. Sylvanie, USA TODAY Sports

Wielkimi krokami zbliża się gala UFC on ESPN+25 w Rio Rancho. W walce wieczoru nasz rodak Jan Błachowicz (25-8) zmierzy się z Coreyem Andersonem (13-4).

W wywiadzie dla bjpenn.com oświadczył, że w tej walce będzie szukał nokautu. Zdradził również, że jest gotowy na pełen dystans pięciu rund.

Jestem gotowy na pięć rund i wiem jak walczyć na takim dystansie. Wiem kiedy należy odpocząć, a kiedy trzeba podkręcić tempo. Jestem gotowy na wszystko. Wierzę, że znokautuje go w drugiej rundzie, ale jestem gotowy na pięć rund. Będę szukał nokautu. Będę również gotowy na jego obalenia. On uderza tylko po to aby obalić lub wejść do klinczu.

Polak zapytany o Jona Jonesa powiedział, że obecnie jest skupiony na najbliższym pojedynku.

Nie chcę teraz rozmawiać o Jonie Jonesie. Aktualnie skupiam się na Coreyu. Jednak wiem jak pokonać Jonesa i będę pierwszą osobą, która tego dokona. Najpierw muszę zwyciężyć z Andersonem.

podsumował.

Reprezentant klubu WCA Fight Team jest obecnie czołowym zawodnikiem w kategorii półciężkiej w organizacji Ultimate Fighting Championship. Aktualnie posiada passę dwóch wygranych z rzędu. W swoim ostatnim występie na UFC on ESPN+22 wypunktował Ronaldo Souzę (26-8).

Gala UFC on ESPN+25 odbędzie się 15 lutego w Rio Rancho.

źródło: bjpenn.com, bloodyelbow.com