Sean O’Malley nie traci pewności siebie przed największą walką w swojej karierze. „Sugar” na UFC 280 zmierzy się z Petrem Yanem.

Pojedynek pomiędzy Seanem O’Malleyem (15-1) a Petrem Yanem (16-3) odbędzie się na gali UFC 280, która zaplanowana jest na 22 października w w Etihad Arena w Abu Zabi. Przed tą walką „Sugar” opublikował wpis na swoim profilu na Twitterze, w którym stwierdził, iż będzie zaskoczony, jeśli choć raz zostanie trafiony przez Yana.

Jeszcze w sierpniu O’Malley powiedział w rozmowie z ESPN, że w miarę zbliżania się walki zaczyna coraz bardziej wierzyć w swoje możliwości pokonania Yana.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W miarę zbliżania się walki będę coraz bardziej pewny siebie. A potem, w noc walki, zamierzam ją wygrać. W każdej walce, w której biorę udział, nie mam nic przeciwko przegranej. Nie jestem przywiązany do tego, że muszę wygrać tę walkę. Będę mistrzem świata pewnego dnia, na 100 procent. Nigdy nie bałem się przegranej, więc myślę, że im bliżej walki, tym bardziej będę pewny siebie.

stwierdził O’Malley.

Wielu uważa, że to tylko kwestia czasu, kiedy Yan dostanie szansę na ponowne zdobycie pasa mistrzowskiego w wadze do 135 funtów. Jeśli O’Malley będzie w stanie pokonać Rosjanina, to z pewnością pokrzyżuje to plany Yana, który jest faworytem tego starcia.

źródło: Twitter

Materiał powstał we współpracy z partnerem