Belfort vs. Hall oraz Eye vs. Faria dodane do karty UFC Fight Night 124 w St. Louis


Dwie zapowiadające się bardzo ciekawie walki dodano do karty gali UFC Fight Night 124. Weteran MMA z Brazylii spróbuje utrzymać dobrą passę rozpoczętą na UFC 212, a była zawodniczka KSW będzie miała szansę zaliczyć pierwszą wygraną w UFC.

Vitor Belfort (26-13, 1NC) swoją ostatnią walkę stoczył na dali UFC 212. Pokonał wówczas Nate’a Marquardta, odzyskując jednocześnie pozytywne nastawienie do kontynuowania kariery w organizacji.

Również Uriah Hall (13-8) dobrze wspomina swoją ostatnią walkę, podczas której zwyciężył naszego rodaka, Krzysztofa Jotko, przerywając tym samym pasmo przegranych.

Jessica Eye (11-6, 1NC) w końcu może doczeka się walki. Przypomnijmy, że miała się zmierzyć z Paige VanZant, ale kontuzja młodej gwiazdy UFC zmusiła ją do wycofania się z pojedynku.

W oktagonie „Evil” Eye spotka się z Kalindrą Farią (18-6-1), którą polscy fani MMA doskonale pamiętają z walki dla KSW stoczonej z Karoliną Kowalkiewicz. Jessica i Kalindra zmierzą się ze sobą w wadze muszej.

Gala UFC Fight Night 124 odbędzie się w St. Louise 14 stycznia przyszłego roku.

Zobacz także: Paige VanZant vs Jessica Eye zdjęte z rozpiski UFC 216

 

źródło: ESPN

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAdam Niedźwiedź zmierzy się z Pawłem Pawlakiem na gali Babilon MMA 2
Następny artykułPoczątek sprzedaży biletów na galę Spartan Fight 9 w Chorzowie
Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarzy Jurasa i jest przeszczęśliwa od czasu, gdy gale UFC emitowane są na antenie Polsatu Sport.