Niestety nie w klatce, a przed kamerami wystąpi były mistrz UFC – Jan Błachowicz. Zadanie nie jest łatwe, bo program wymaga współpracy w trudnych warunkach za… 1 dolara dziennie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Choć termin powrotu do klatki oddalił się z powodu kontuzji, to Polak nie zamierza biernie oczekiwać i wykorzystuje ten czas medialnie. Zdrowie nie pozwoliło Janowi Błachowiczowi (29-10-1) na podjęcie walki z Aleksandarem Rakiciem (14-3). Serb, jednak chyba nie ma czego żałować, bo dostał szansę walki na jubileuszowej gali UFC 300 z innym byłym mistrzem kategorii półciężkiej – Jirim Prochazką (29-4-1). O kulisach niedoszłej walki i dalszych planach Cieszyńskiego Księcia pisaliśmy kilka dni temu.

Zobacz także: Błachowicz o terminie powrotu do walk i celach sportowych

Błachowicz zdecydował się wziąć udział w programie Azja Express emitowanym przez stację TVN, który polega na podejmowaniu wyzwań w skrajnie trudnych warunkach, za 1 dolara dziennie. Uczestnikami są gwiazdy z różnych dziedzin, które są połączone w pary i muszą rywalizować, wykonywać zadania, szukać noclegów, czy transportu. Z pewnością jest to dobre rozwiązanie ze strony Polaka, które nie pozwoli zapomnieć o swoim tymczasowym przestoju od walk mediom spoza branży sportów walki. Podczas wizyty w studiu TVN Janek krótko potwierdził swój udział w tym programie.

Tak, to prawda. Będę w parze z kolegą. Kolega Józek, góral, hej!

– wyznał.

Zapytany został również, jak widzi swoje szanse w szukaniu auto-stopa.

Poradzimy sobie, jednak ten urok osobisty poza oktagonem zadziała.

– odpowiedział z humorem.

4 sezon tego programu ma trafić na antenę TVN jeszcze w tym roku. Pozostali uczestnicy nie są jeszcze znani.

Źródło: Dzień dobry TVN, fot: TVN