Sypie się rozpiska UFC 290, które już za kilka dni rozegra się w Las Vegas. Z gali wypadł przeciwnik niepokonanego Bo Nickala, Tresean Gore. Na szczęscie szybko udało się znaleźć zastępstwo.

W sobotni wieczór będziemy świadkami kolejnego numerowanego wydarzenia amerykańskiego giganta – UFC 290. W dwóch głównych potyczkach na szali znajdą się mistrzowskie trofea. Nie są to oczywiście jedyne warte uwagi zestawienia.

Zobacz także: UFC 290 – karta walk. Gdzie i jak oglądać?

Niestety, na kilka dni przed wydarzeniem na światło dzienne wyszły informacje, iż Tresean Gore (4-2) nabawił się kontuzji, w związku z czym nie będzie w stanie przystąpić do rywalizacji w tym terminie. Oznacza to, iż niepokonany dotychczas na zawodowstwie Bo Nickal (4-0) pozostał bez oponenta.

„Według źródeł Bo Nickal potrzebuje nowego rywala na weekendowe UFC 290. Jego przeciwnik Tresean Gore wypadł z powodu kontuzji. Powiedziano mi, że UFC pracuje nad tym, żeby Nickal pozostał w rozpisce. Mają nadzieję, że nowe starcie zostanie dzisiaj sfinalizowane.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Na całe szczęście szybko udało się znaleźć nowego przeciwnika. Według informacji MMA Fighting, Nickal ostatecznie podzieli oktagon wraz z podchodzącym do rywalizacji z nieskazitelnym rekordem Valem Woodburnem (7-0).

Źródło: Twitter/Ariel Helwani, MMA Fighting