Dricus Du Plessis już za chwilę stanie przed życiową szansą. Sam ani trochę nie wątpi w swoją wygraną, ale ciężko znaleźć kogoś, kto podziela jego entuzjazm.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Mistrz UFC Alexander Volkanovski (25-2) zabrał głos w kwestii szans Afrykanera:

Stary, patrz, jasne, że Izzy chce świeżej krwi. Na pewno by chciał, żeby Dricus [Du Plessis] wygrał, żeby mógł z nim walczyć – ktoś nowy naprzeciwko niego. Byłoby dużo szumu, gdyby był w stanie pokonać Roberta Whittakera. To nie będzie łatwe. Jak wcześniej, może jest świetnym zawodnik, ale Robert Whittaker jest zbyt wszechstronny, za dobry wszędzie, a jego umiejętności przeważą. Postradałeś zmysły, jeśli myślisz, że Dricus sobie poradzi. Jasne, to widowiskowe jak underdog odnosi wielką wygraną, ale to nie będzie miała miejsca z Robertem Whittakerem. Jest zbyt bystry, zbyt wszechstronny. Dricus nie da sobie rady. Nie widzę, gdzie Rob miałby to przegrać. 

stwierdził.

Zobacz również: Strickland: „Whittaker przejedzie się po Dricusie”

„Stillknocks” ekspresowo został kluczowym graczem w kategorii średniej. Pięć wygranych z rzędu pod sztandarem zagwarantowało mu walkę z Robertem Whittakerem (24-6). „The Reaper” od 2014 roku przegrywał jedynie z Israelem Adesanyą (24-2). Całą resztę rywali z dywizji do 185 funtów odprawiał w zdecydowanym stylu.

źródło: mmajunkie