2 grudnia miejsce będzie miało UFC Austin. Kilkanaście godzin temu dowiedzieliśmy się, iż wydarzenie straciło co-main event – z gali wypadł bowiem Dan Hooker. Na szczęście szybko udało się znaleźć zastępstwo za kontuzjowanego Nowozelandczyka.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Po dwóch widowiskowych zwycięstwach z kolei, bardzo doświadczony Bobby Green (31-14-1) powróci do oktagonu globalnego potentata już początkiem grudnia. Amerykanin pierwotnie zestawiony był na ten termin z Danem Hookerem (23-12), co było gwarantem naprawdę mocnej bójki. Niestety, na ostatniej prostej „Hangman” nabawił się kontuzji, w związku z czym nie jest w stanie przystąpić do rywalizacji.

Zobacz także: Hooker wypada ze starcia z Greenem na UFC Austin!

Na szczęście przedstawiciele amerykańskiego giganta zadziałali bardzo szybko i udało się znaleźć równie efektownie walczącego zawodnika na zastępstwo. Ostatecznie do klatki wraz z „Kingiem” wejdzie Jalin Turner (13-7). Starcie utrzymało status drugiej walki wieczoru, jednakże zredukowano liczbę rund z pięciu do trzech. O wszystkim oficjalnie poinformował sam prezes UFC – Dana White.

Źródło: Instagram/UFC, fot. Chris Unger/Zuffa LLC