W przededniu sylwestrowej gali Cage Warriors 148 jeden z bohaterów main eventu ucierpiał w wypadku samochodowym. Mowa o Jessem Taylorze, którego w nocy z piątku na sobotę potrąciło auto. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, Amerykanina przewieziono do szpitala, a walkę zdjęto z rozpiski.

Już dziś gala Cage Warriors 148, której podtytułem będą pojedynki pomiędzy Europą i Stanami Zjednoczonymi. Walką wieczoru miało być starcie Christiana Duncana z Jessem Taylorem. Pojedynek jednak zdjęto z rozpiski, gdyż ten drugi miał wypadek w nocy z piątku na sobotę. Około godziny pierwszej w nocy, Taylora potrąciło auto, a sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. O całym zajściu poinformowała organizacja na Twitterze.

Jak zostało powiedziane na załączonym nagraniu, Taylor został już z rana wypisany ze szpitala po dokładnym przebadaniu przez lekarzy. Nic poważniejszego mu się nie stało, znajduje się aktualnie w hotelu w dobrym nastroju, nie zdoła jednak stoczyć zaplanowanego pojedynku na dzisiejszej gali.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W konsekwencji odwołania uprzednio planowanego main eventu, nową walką wieczoru zostało starcie znanego z występów dla UFC i powracającego pod sztandar CW – Modestasa Bukauskasa, który zmierzy się z Chuckiem Campbellem. Transmisja gali od 19:30 na Polsacie Sport z polskim komentarzem.

Zobacz także: Sylwestrowa niespodzianka dla polskich fanów MMA i Cage Warriors!

źródło: Twitter / Cage Warriors