Dwaj zawodnicy czesko-słowackiej organizacji starli się ze sobą podczas konferencji prasowej. Chodziło o obraźliwy komentarz w mediach społecznościowych.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W sobotę 10 lutego w niemieckim mieście Oberhausen odbędzie się gala Oktagon 53. Zawodnicy mieli okazję spotkać się ze sobą na oficjalnym ważeniu i konferencji prasowej, która przebiegała dość spokojnie. Dopiero po jej zakończeniu, kiedy uczestnicy stawali naprzeciw siebie twarzą w twarz, jednemu z nich puściły nerwy. Cihad Akipa (6-1) podszedł do swojego rywala bardzo blisko i w prowokujący sposób próbował przepchnąć go swoim czołem. Ivica Truscek (42-39) złapał go w klincz i między panami wywiązała się awantura.

Wojownicy zostali rozdzieleni przez ochronę a także innych uczestników jutrzejszej gali. Gdy sytuacja została opanowana, były fighter federacji GLORY wyjaśnił Chorwatowi dlaczego się na niego rzucił. Chodziło o komentarz który polubił Truscek. Ze słów reprezentanta Niemiec wynika, że jeden z internautów obraził nim jego matkę. 

Zobacz również: OKTAGON 53 z udziałem Zawady – wyniki ważenia

Źródło, Fot.: X / OKTAGON MMA