Po wczorajszej niesamowitej gali ACB 53 w Olsztynie organizacja zdecydowała się przyznać bonusy za najlepszą walkę, poddanie i nokaut.

Nagrodę za najlepsze poddanie otrzymał Mehdi Baydulaev, który wczoraj pokonał Suleimana Bouhata efektownym duszeniem zza pleców.

Nie było zaskoczenia w kwestii KO wieczoru. Rewelacyjna i piekielnie mocna obrotówka w wykonaniu Dmitriy’a Shestakova to kandydat do tytułu nokautu roku.

Za najlepszą walkę wczorajszej gali federacja ACB uznała pojedynek Pawła Kiełka z Bai-Ali Shaipovem. Bardzo wyrównane  i mocne starcie, które dostarczyło kibicom ogromnych emocji przez trzy pełne rundy.

Każdy z nagrodzonych zawodników otrzyma po pięć tysięcy dolarów.

Pełna lista wyników z wczorajszej gali TUTAJ.

źródło: facebook

Poprzedni artykułCage Warriors 80 – wyniki
Następny artykułPajacowanie w klatce nie wszystkim uchodzi na sucho [WIDEO]
Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarzy Jurasa i jest przeszczęśliwa od czasu, gdy gale UFC emitowane są na antenie Polsatu Sport.