Niby wydawało się, że UFC Vegas 89 będzie galą, jak każda inna, jednakże doszło podczas niej do naprawdę wyjątkowych scen. Jeden z zawodników został ugryziony podczas rywalizacji, po czym Dana White w ramach zadośćuczynienia postanowił wypłacić mu bonus.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

  • Fighterem, który minionej nocy wygrał przez dyskwalifikację jest Andre Lima. Skrzyżował on rękawice z Igorem Severinem, który w drugiej rundzie zdecydował się go… ugryźć. By upamiętnić to zdarzenie, Brazylijczyk szybko wykonał tatuaż, a szef organizacji – Dana White – nagrodził go bonusem pieniężnym.

  • Jako najlepszą walkę wieczoru wybrano konfrontację pomiędzy Jarno Errensem oraz Stevenem Nguyenem. Finalnie to pierwszy z zawodników odniósł triumf, jednogłośnie wygrywając na kartach sędziowskich.
  • Bonus trafił także w ręce Fernando Padilli. Widowiskowo rozprawił się on ze swoim przeciwnikiem, zmuszając go do odklepania już w pierwszej rundzie.
  • Payton Talbott całkowicie zdominował Camerona Saaimana, ostatecznie rozbijając go na początku drugiej odsłony. Za swój występ został nagrodzony dodatkowymi pieniędzmi.

Zobacz także: Dyskwalifikacja za ugryzienie, i wiele więcej – wyniki UFC Vegas 89

Źródło: Instagram/UFC, fot. Instagram/UFC, Instagram/Andre Lima