Brandao o walce z Heldem: Wszystko, czego chcę to wygrać tę walkę i zbliżyć się do tytułu

18
źródło: bloodyelbow.com

Na gali ACA 96 w Łodzi w kategorii lekkiej rękawice skrzyżują – Marcin Held (25-7) oraz Diego Brandao (24-13). Brazylijczyk ma tylko jeden cel, pragnie zbliżyć się do tytułu.

Organizacja ACA przeprowadziła krótki wywiad z rywalem Polaka – Diego Brandao. Brazylijczyk cieszy się z możliwości debiutu w jednej z największych organizacji MMA na świecie i pragnie kontynuować swoją karierę właśnie w ACA.

Brandao wypowiedział się również o swoim rywalu i zaznaczył, że ma tylko jeden cel, którym jest pas mistrzowski kategorii lekkiej.

Marcin Held jest dobry, ma solidne umiejętności i bardzo go szanuje. Ja też jestem czarnym pasem BJJ i mam również wiele poddań w swojej karierze. Nie obchodzi mnie, czy go poddam, czy wygram przez nokaut, a nawet decyzję. Wszystko, czego chcę, to wygrać tę walkę i zbliżyć się do tytułu.

Brazylijczyk zapytany o, to czy występ na terenie przeciwnika jeszcze bardziej go motywuje, odpowiedział:

Jestem profesjonalnym zawodnikiem i nie robi to dla mnie różnicy. Walczyłem z Conorem McGregorem w jego kraju, walczyłem z wieloma Amerykanami w USA, walczyłem z Rosjanami w Rosji. Jestem gotowy wykonać swoją pracę i wygrać tę walkę.

Na pytanie o dalsze plany w organizacji ACA – odpowiedział krótko, ale stanowczo:

Chcę zostać mistrzem ACA do końca tego roku.

Pojedynek dwóch czarnych pasów odbędzie się 8 czerwca w Łodzi.

źródło: Facebook/ ACA