BREAKING: TJ Dillashaw wakuje pas. Powodem USADA

TJ Dillashaw (Instagram)

Zaskakujące wieści docierają do nas zza oceanu. Mistrz wagi koguciej, TJ Dillashaw poinformował swoich fanów, że zwakował tytuł, a powodem tej decyzji są wyniki badań antydopingowych.

Takiej sytuacji nie spodziewał się chyba nikt. Żaden zawodnik do tej pory nie wyszedł „przed szereg” nim badania nie potwierdziły jego „winy”. TJ Dillashaw nie przyznaje się do zażywania niedozwolonych substancji, ale chce być w porządku w stosunku do innych zawodników ze swojej kategorii wagowej i wakuje swój pas, co potwierdza poniższe oświadczenie fightera:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez tjdillashaw (@tjdillashaw)

„Do wszystkich moich fanów! Chcę być pierwszym, który oznajmi Wam, ze USADA i NYSAC poinformowały mnie o zanieczyszczeniach znalezionych w próbkach pobieranych przy okazji mojej ostatniej walki. Podczas gdy słowami nie potrafię nawet wyrazić, jak niesamowicie zawiedziony jestem w tym momencie, wiedzcie, że pracuję wraz ze swoim zespołem, aby zrozumieć sytuację, która zaistniała oraz aby rozwiązać ją, tak szybko jak to możliwe. Aby być sprawiedliwym i okazać szacunek wobec reszty mojej kategorii wagowej, poinformowałem UFC, że dobrowolnie zrzekam się pasa mistrzowskiego do czasu uporania się z tą całą sprawą. Z góry dziękuję za wszelkie wsparcie!”

napisał były już mistrz na swoim Instagramie.


źródło: Instagram