Oficjalnie potwierdzono zestawienie, które zwieńczy zaplanowaną na 18 listopada galę. Dojdzie wówczas do konfrontacji pomiędzy dwoma sklasyfikowanymi w wadze średniej zawodnikami. Brendan Allen zmierzy się z Paulem Craigiem.

Zajmujący aktualnie 10. lokatę w wadze do 84 kilogramów Brendan Allen (22-5) może pochwalić się naprawdę imponującą serią zwycięstw. Amerykanin znajduje się na fali pięciu wygranych, z których lwią część, bo aż cztery, zdobywał przed czasem. Po raz ostatni wchodził do oktagonu w czerwcu, szybko rozprawiając się z Bruno Silvą (23-9).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Oficjalnie potwierdzono już, iż po raz kolejny zobaczymy go w akcji 18 listopada. Allen stanie wówczas w szranki z Paulem Craigiem (17-6-1), który nie tak dawno temu zdecydował się przejść do dywizji średniej. Starcie to zwieńczy całe wydarzenie.

Craig po raz ostatni widziany był w akcji, w lipcu tego roku. Podzielił wówczas oktagon z faworyzowanym Brazylijczykiem Andre Munizem (23-6), ostatecznie rozbijając go w drugiej odsłonie. Powrócił tym samym na właściwe tory po wcześniejszej przegranej doświadczonej jeszcze w kategorii półciężkiej z rąk Johnny’ego Walkera (21-7).

Zobacz także: Najlepsze akcje z UFC 292 w zwolnionym tempie [WIDEO]

Źródło: Twitter/UFC, fot. Jeff Bottari/Zuffa LLC