Brian Ortega zdradził, kiedy mógłby odbyć się jego pojedynek z Alexandrem Volkanovskim

146
chatsports.com

Brian Ortega zdradził prawdopodobny termin, w którym mogłaby odbyć się jego walka z Alexandrem Volkanovskim. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski w kategorii piórkowej.

Brian Ortega swój ostatni pojedynek stoczył na gali UFC Fight Night 180, gdzie pokonał Chan Sung Junga. Po tej walce Dana White zdradził, iż „T-City” będzie kolejnym przeciwnikiem Alexandra Volkanovskiego w walce o mistrzowski tytuł w wadze piórkowej.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

„T-City” zdradził podczas rozmowy z Mattem Serrą i Jimem Nortonem, kiedy mogłaby odbyć się jego walka z Alexandrem Volkanovskim.

To jest wielka walka. Z tego, co widziałem w internecie, Volkanovski powiedział, że w lutym będzie gotowy na walkę ze mną. Więc zobaczymy, co się stanie. Zobaczymy, kiedy będzie rozmawiał z Daną, czy z kimkolwiek i zobaczymy, jaka będzie data, gdzie i kiedy, to jest pytanie.

stwierdził.

Ortega dzięki zwycięstwu nad „Koreańskim Zombie” awansował na drugą pozycję w rankingu kategorii piórkowej. „T-City” ustępuje tylko Maxowi Hollowayowi, który dwukrotnie miał okazję mierzyć się z Alexandrem Volkanovskim.

Komu będziecie kibicować podczas walki Ortega vs. Volkanovski?

Zobacz także: Anderson Silva rozważa kontynuowanie kariery po walce z Uriahem Hallem

źródło: bjpenn.com