„Na razie są to tylko internetowe przepychanki”– Jan Błachowicz o potencjalnej walce z Israelem Adesanyą

185

Jan Błachowicz wczoraj miał okazję gościć w programie Koloseum, w którym wypowiedział się na temat potencjalnej walki z mistrzem UFC w wadze średniej, Israelem Adesanyą.

Jak już informowaliśmy, Jan Błachowicz wczorajszego dnia dodał za pośrednictwem Twittera bardzo interesujący wpis, w którym dał jasno do zrozumienia, że jest zainteresowany stoczeniem pojedynku z Israelem Adesanyą.

Zobacz więcej: Jan Błachowicz otwarty na walkę z Adesanyą: „Zróbmy to w marcu”

Wieczorem tego samego dnia Jan Błachowicz miał okazje gościć w programie Koloseum, w którym potwierdził zainteresowanie stoczeniem pojedynku z Israelem Adesanyą i zaznaczył, że teraz wszystko jest w rękach UFC oraz Nigeryjczyka.

Okaże się, czy ta walka jest możliwa do zorganizowania. Zobaczymy jak UFC zareaguje na to, co się dzieje czy wyjdą z taką inicjatywą, aby zorganizować ten pojedynek. Na razie są to tylko internetowe przepychanki, żadnych rozmów nie ma. Pytanie, czy Adesanyi będzie odpowiadał termin pojedynku, czy UFC będzie pasowało zestawienie takiej walki. Byłoby fajnie się z nim zmierzyć, ale na razie czekamy na rozwój sytuacji.

powiedział panujący mistrz w wadze półciężkiej.

Nie da się ukryć, że potencjalny pojedynek pomiędzy Janem Błachowiczem a Israelem Adesanyą byłby wielkim wydarzeniem w świecie MMA. Na razie są to jednak tylko słowne przepychanki i na jakiekolwiek konkrety będziemy musieli jeszcze poczekać.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

źródło: Koloseum