„Brudna dzi*ka, mały ch*jek na sterydach”- Norman reaguje na wypowiedź „Gamera”

505
źródło: facebook / Norman Parke

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie dojdzie do trzeciego starcia Mateusza Gamrota z Normanem Parkiem w organizacji KSW. Oczywiście jeśli chodzi o tych dwóch zawodników, to zawsze iskrzy i podobnie jest tym razem. „Stormin” podkręca atmosferę przed walką.

Norman Parke informował ostatnio, że przyjedzie do Polski w celu rozpoczęcia przygotowań do wielkiej walki. Nie obyło się oczywiście bez apelu do Mateusza Gamrota, aby ten podpisał kontrakt na walkę.

Zobacz również: Norman Parke do Mateusza Gamrota: Podpisz kontrakt!

Z kolei na swoim Instagramie w relacji „Gamer” informował, że walka już klepnięta i dla niego będzie to „Easy Money”. Informacja dotarła oczywiście do „Stormina”, który w swoim stylu skomentował słowa podwójnego mistrza KSW.

„Mówi, że walka ze mną, to łatwe pieniądze, a nie walczył już od 2 lat. Zaproponowano mu walkę ze mną w Londynie, czekał i miał nadzieję, że przegram. Brudna dz*wka, mały ch*jek na sterydach, on i cała jego ekipą nawalona towarem wszelkiej maści. Następnym razem równe warunki gry, dz*wko.

Obaj zawodnicy w klatce KSW spotykali się już dwukrotnie. W pierwszej walce decyzją sędziów zwyciężył Gamrot, a druga walka uznana została za no contest ze względu na nieumyślny faul zawodnika z Poznania.

Najbliższa gala KSW odbędzie się 11 lipca i wszystko wskazuje na to, że dojdzie do trzeciego starcia obu zawodników. Mistrz kategorii lekkiej vs tymczasowy champion dywizji do 70 kg. W wywiadzie z naszą redakcją – Paweł Kowalik podkreślał, że biorą pod uwagę trzecią walkę z Normanem.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

źródło: Twitter/ Norman Parke