Bryczek i Legierski w rozpisce gali Oktagon 15 w Pradze

294

Prężnie rozwijająca się organizacja naszych południowych sąsiadów po raz kolejny stawia na niepokonanych w jej szeregach naszych rodaków.

Już za 3 tygodnie, 9 listopada 2019 roku, Oktagon zorganizuje swoją piętnastą galę w stolicy Czech, w reprezentacyjnej O2 Arenie.Robert Bryczek (10-2) zmierzy się z byłym zawodnikiem organizacji takich jak ACA czy UFC, Brazylijczykiem Leonardo Silvą (23-8-1) w limicie kategorii półśredniej. Będzie to jego druga walka w tej organizacji, pierwszą wygrał w czerwcu tego roku jednogłośnie na punkty. Polak posiada obecnie imponującą passę 7 zwycięstw z rzędu i jest jednym z wyżej zestawionych zawodników swojej kategorii w naszym kraju.

Niepokonany Mateusz Legierski (4-0) w końcu doczekał się kolejnej walki, bowiem ostatnimi czasy narzekał, iż zawodnicy Oktagonu obawiają się walczyć z nim po tym jak bez większego oporu zmiótł dwóch tamtejszych rywal przed czasem walcząc w szeregach organizacji. Odważnym okazał się Czech, Kuba Bahnik (5-3), który skrzyżuje rękawice z reprezentantem Octagon Team Cieszyn w limicie kategorii lekkiej podczas praskiej gali.

Piętnasta gala Oktagonu będzie jedną z większych dotychczas zorganizowanych przez tą organizację. W walce wieczoru zobaczymy zapowiadany od miesięcy i świetnie promowany pojedynek byłego zawodnika UFC, Karlosa Vemoli z byłym mistrzem Bellatora i KSW, Attilą Veghiem.