Kręcący się wokół czołówki dywizji średniej OKTAGON MMA Robert Bryczek, niebawem powalczy o szansę przystąpienia do mistrzowskiej potyczki! Jego rywalem będzie Samuel Kristofic. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Szefostwo czesko-słowackiej promocji sukcesywnie odkrywa karty dotyczące wydarzeń w najbliższych miesiącach. Okazuje się, że podczas rozgrywanego 28 lipca w Pradze OKTAGON 45, miejsce będzie miała bardzo interesująca potyczka w kategorii do 84 kilogramów. Będący na fali wygranych Robert Bryczek (16-5) podzieli klatkę wraz z Samuelem Kristoficem (16-5). Oficjalnie potwierdzono, iż wygrany następnie zmierzy się z czempionem, którym obecnie jest Patrik Kincl (27-10).

Polak podejdzie do tego starcia napędzony serią czterech zwycięstw. Co więcej – wszystkie te wygrane zgarniał, nokautując oponentów w pierwszych rundach. Po raz ostatni widziany był w akcji w maju, gdy zmierzył się z doświadczonym Lee Chadwickiem (28-18-1). Kapitalnie sobie wtedy poradził, ekspresowo rozbijając Angika.

Zobacz także: Szefowie OKTAGON MMA gratulują KSW: „Co za event!”

Populany „Pirat” natomiast przegrywał w swojej minionej potyczce. Podczas 40. edycji stanął w szranki z Alexem Lohore (23-9) i przewalczywszy pełny dystans, finalnie odniósł jednogłośną porażkę na kartach sędziowskich.

Źródło: Twitter/OKTAGON MMA