“Słowacki gigant” poinformował w swoich mediach społecznościowych, że otrzymał ofertę od największej organizacji MMA na świecie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Tomas Mozny (2-2) swój pierwszy pojedynek w mieszanych sztukach walki, stoczył już w 2011 roku. Przegrał go przez dyskwalifikację, a w latach 2012 – 2021 walczył wyłącznie na zasadach kickboxingu. W październiku 2015 roku, pokonał Arkadiusza Wrzoska, jednogłośną decyzją sędziów. 3 lata później wystąpił na Stadionie Narodowym, podczas Boxing Night 14. W walce o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej K1, musiał uznać wyższość Tomasza Sarary. Pojedynek zakończył się w czwartej rundzie, przez nokaut techniczny na korzyść Polaka. 

Zawodnik z Koszyc wrócił do MMA w 2022 roku. Na gali Real Fight Arena 4, w swoim rodzinnym mieście, zwyciężył z Kamilem Mindą, przez nokaut techniczny w drugiej rundzie. Niespełna 5 miesięcy później, pod sztandarem KSW, ponownie zmierzył się z Arkiem Wrzoskiem. Tym razem to Polak okazał się lepszy, wygrywając pewnie, jednogłośną decyzją sędziów. 

Słowak przekazał dziś na swoim Instagramie, że dostał ofertę walki w UFC.

Informacja ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Czy Twoim zdaniem, były kickboxer zasłużył na starcie w największej organizacji MMA na świecie? 

Zobacz także: Wilson Varela wystąpi na KSW w Paryżu

Źródło: X / Czas na MMA, Instagram / Tomas Mozny. Fot.: Instagram / Tomas Mozny