Charles Oliveira niedawno zgłosił się jako potencjalny zawodnik rezerwowy do pojedynku Conora McGregora z Michaelem Chandlerem. Na słowa te w swoim stylu zareagował sam „Notorious”.

Hitowy pojedynek pomiędzy Conorem McGregorem (22-6) oraz Michaelem Chandlerem (23-8) rozegra się 29 czerwca. Zwieńczy on zaplanowaną na ten termin galę UFC 303. Zakontraktowany jest on w limicie kategorii półśredniej i wcale nie przeszkadza to Charlesowi Oliveirze (34-10), który niedawno wyraził chęć pełnienia roli zawodnika rezerwowego.

Zobacz także: Oliveira chętny na bycie rezerwowym do walki McGregor – Chandler

Przygotowujący się do powrotu Irlandczyk najwyraźniej mocno nastraja się także mentalnie. W swoim stylu skomentował on wypowiedź „Do Bronxa”, zapewniając, iż nie miałby żadnego problemu, by pokonać obu zawodników jednego wieczoru.

„Robię ich obu tej samej nocy, bez potu. Robię was obu w jednej rundzie. Łącznie. Mam magiczne łapy. Zapytajcie Rio i Sao Paulo o moją magię. Irlandzka różdżka.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Dla Conora będzie to pierwszy pojedynek od lipca 2021 roku. Przystąpił wtedy do swojej trzeciej konfrontacji z aktualnym pretendentem do pasa – Dustinem Poirierem (30-8) i nabawił się bardzo poważnej kontuzji nogi, po której konieczna była operacja i rekonwalescencja.

Źródło: X/Conor McGregor, fot. Harrison Green/Zuffa LLC, Zuffa LLC via Getty Images