Choć nie są to jeszcze potwierdzone informacje, w sieci pojawiły się doniesienia, że Dominik Humburger stanie przed szansą występu w Dana White’s Contender Series. Póki co nieznany jest termin walki, ani rywal.

Dominik Humburger (8-1) dołączył do największej polskiej organizacji w minionym roku i zdążył zawalczyć tam czterokrotnie, zwyciężając trzy z tych pojedynków. Jedynym zawodnikiem, który dotychczas zadał mu porażkę, był Michał Michalski (11-5). Doszło do tego podczas KSW 86, kiedy to przegrał na kartach sędziowskich. Powrócił już jednak na ścieżkę zwycięstw, rozbijając Adriana Dudka (7-3). Obecnie zajmuje 9. lokatę w klasyfikacji kategorii średniej.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Humburger z pewnością jest ważnym zawodnikiem dla KSW w perspektywie kolejnych potencjalnych gal w Czechach. Okazuje się natomiast, iż niebawem może on zmienić pracodawcę. W sieci pojawiły się doniesienia, jakoby miał on wziąć udział w DWCS – programie, dzięki któremu można następnie dołączyć do największej promocji na świecie. Jedyne, co więc teraz pozostaje, to wyczekiwanie na oficjalne komunikaty.

Zobacz także: Dzień flagi – zawodnicy sportów walki dumni z biało-czerwonych barw [FOTO]

Źródło: X/The Matchmaker, fot. Materiały prasowe KSW