Ciekawa walka w kategorii piórkowej uświetni zaplanowane na 23 września wydarzenie. Jak podaje Marcel Dorff, powołując się na AgFight, dojdzie wówczas do potyczki pomiędzy Charlesem Jourdainem oraz Ricardo Ramosem.

Charles Jourdain (14-6-1) jest niemalże gwarantem widowiskowego starcia. Po raz ostatni zameldował się w oktagonie podczas UFC 288, do którego doszło w maju tego roku. Stanął wówczas w szranki z Kronem Gracie (5-2) i po dość dziwnej walce, ostatecznie jednogłośnie wygrał na kartach sędziowskich. Odbił się tym samym po dwóch wcześniejszych porażkach, doświadczonych z rąk kolejno Shane’a Burgosa (16-4) oraz Nathaniela Wooda (19-5).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Okazuje się, że nie będzie trzeba zbyt długo czekać na jego kolejny występ. Liczne zagraniczne źródła donoszą, iż do klatki wróci 23 września. Skrzyżuje wtedy rękawice z reprezentantem Brazylii Ricardo Ramosem (16-4).

Ramos jak dotąd dziesięciokrotnie występował pod sztandarem amerykańskiego giganta, wygrywając siedem z tych spotkań. Po raz ostatni zawalczył w czerwcu minionego roku, konfrontując się z Dannym Chavezem (11-5-1). Pojedynek ten zakończył się już w inauguracyjnej odsłonie po tym, jak Brazylijczyk widowiskowo uporał się z oponentem.

Zobacz także: Cormier konkretnie o walce Adesanyi z Du Plessisem

Źródło: Twitter/Marcel Dorff