Wszystkie niejasności, dotyczące kolejnego przeciwnika Mateusza Gamrota w UFC rozwiane? Bardzo możliwe, że Polak w następnej kolejności zmierzy się z legitymujacym się zawodowym bilansem 18-2, Armanem Tsarukyanem.

Arman Tsarukyan (18-2) to czołowy zawodnik UFC kategorii lekkiej, który aktualnie może pochwalić się serią pięciu wygranych. Ormianin wczoraj przez cały dzień pozostawał w kontakcie z Mateuszem Gamrotem (20-1) i wygląda na to, iż przyniosło to skutki!

Zobacz także: Arman Tsarukyan odpowiada Gamrotowi: „Zaklepuję sobie treningi w ATT”

Obaj zawodnicy są otwarci na rywalizację, więc pozostaje jedynie wysłać im kontrakty. Mając na uwadze styl, jaki zarówno jeden, jak i drugi prezentuje, zdecydowanie możemy spodziewać się spektakularnego widowiska.

„Obaj tego chcemy i jesteśmy gotowi! Sean Shelby, wyślij nam datę i lokalizację. „Gamer” jest jedynym, który się zgłosił. Zróbmy to.”

„Chcę walczyć z najlepszymi na świecie, a ty jesteś jednym z nich. Jedziemy.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Rywalizacja zajmujących 11. i 12. lokatę w rankingu zawodników wydaje się być istotna z perspektywy całej kategorii. Odpowie nam ona na kilka znaczących pytań i pokaże, w jakim miejscu obecnie znajduje się każdy z nich.

Źródło: Twitter/Arman Tsarukyan, Twitter/Mateusz Gamrot