OKTAGON MMA wraca ze swoim kolejnym wydarzeniem już na początku grudnia. Do rozpiski gali z numerem 29 wpisano właśnie pojedynek w umownym limicie wagowym do 80 kilogramów, w ramach którego Christian Eckerlin zawalczy z Johnem Palaiologosem. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Christian Eckerlin (13-5) pozostaje nieaktywny od grudnia minionego roku. Podczas KSW 57 stanął w szranki z Albertem Odzimkowskim (11-6) i przewalczywszy pełny, 15-minutowy dystans, ostatecznie niejednogłośnie zwyciężył na kartach sędziowskich. Dzięki temu zwycięstwu, wydłużył swoją serię triumfów do sześciu.

Zobacz także: Ivan Buchinger w drodze po trzeci pas! Na OKTAGON MMA 29 podejmie Davida Kozmę

Johna Palaiologosa (18-10-1) polscy kibice mogą przede wszystkim kojarzyć z uczestnictwa w galach Armia Fight Night. Zawalczył tam dwukrotnie, kończąc dotychczasową przygodę z nimi z bilansem 1:1. Podczas debiutu skrzyżował rękawice z Tomaszem Jakubcem (10-3), natomiast finalnie musiał uznać wyższość Polaka, jednogłośnie przegrywając na kartach sędziowskich. Następnie podjął jeszcze Piotra Wawrzyniaka (8-5), kończąc go w inauguracyjnej odsłonie. Po raz ostatni widziany był w akcji, w październiku bieżącego roku, gdy w ramach Cage Warriors 128 zmierzył się z Jesse Urholinem (8-0). Potyczka ta jednak zupełnie nie ułożyła się po jego myśli, bowiem przegrał ją już w drugiej rundzie.

Źródło: Twitter/OKTAGON MMA