W ostrą wymianę zdań pomiędzy mistrzami KSW wtrącił się Wagner Prado.

Od pewnego czasu iskrzy na linii Scott AskhamTomasz Narkun. Wszystko zaczęło się od propozycji Anglika na zorganizowanie czteroosobowego turnieju. Pomysł ten nie spodobał się Polakowi, który skrytykował mistrza dywizji średniej, za rzekome uciekanie przed nim. Wczoraj zawodnik pochodzący z Doncaster „odbił piłeczkę” i zasugerował, że to właśnie „Żyrafa” szuka wymówek, aby nie doszło do ich potencjalnego starcia.

„Tomasz Narkun ja nigdy nie powiedziałem, żebyś ścinał do 84 kilogramów. Powiedziałem, że przyjdę do twojej dywizji po Twój pas!!! Wygląda na to, że to Ty zaczynasz robić jakieś wymówki!”

Zobacz także: „Wygląda na to, że to ty zaczynasz robić jakieś wymówki!” – Askham do Narkuna, czyli sporu medialnego ciąg dalszy

Dziś niespodziewanie do tej dyskusji włączył się Wagner Prado, który przypomniał Askhamowi, kto był pierwszy w kolejce do walki z reprezentantem klubu Berserkers Team.

„Chwileczkę, kolego! Pozwól, abym to ja pobił go [Tomasza Narkuna] pierwszy. Ustawiłem się w kolejce wcześniej.”

Brazylijczyk pod szyldem KSW stoczył dwa zwycięskie pojedynki – ostatni we wrześniu 2018 roku, kiedy to w zaledwie 41 sekund znokautował Łukasza Parobca. Gdy wydawało się, że 32–latek będzie następnym pretendentem w dywizji półciężkiej, zdecydował się zawalczyć poza polską organizacja ze względu na długi czas oczekiwania na pojedynek. Niestety w maju ubiegłego roku na RCC 6 doznał porażki. Dwa miesiące później wystąpił na gali Battlefield FC 2, gdzie zremisował z Doo Hwan Kimem. Jednakże ostatnio popularny „Caldeirão” za pomocą mediów społecznościowych zasugerował powrót do KSW i najwidoczniej nie było to tylko zwykłe wodzenie fanów za nos, bo faktycznie coś jest na rzeczy.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Scott niedługo później odpowiedział Wagnerowi oznajmiając, że szanuje zawodników kategorii półciężkiej, ale jego celem jest teraz zdobycie drugiego pasa mistrzowskiego.

„Wagner, bardzo szanuję zawodników dywizji półciężkiej – ciebie, Ivana [Erslana] i Przemysława [Mysialę], ale chcę zdobyć ten drugi pas.”

Poza ripostą, aktualny mistrz dywizji średniej opublikował dziś również zdjęcie na Instagramie z wymownym podpisem.

„Następnym razem w kategorii do 205–funtów [półciężka]!!! #AndNew”

Kto Waszym zdaniem będzie następnym rywalem Tomasza Narkuna?

Źródło: Twitter, Instagram