Po zwakowaniu pasa Jamahal Hill ma przed sobą rekonwalescencję po operacji. Na razie powrót do klatki jest odłożony w czasie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Były mistrz wagi półciężkiej zwrócił się do Ariela Helwaniego:

Tą wiadomość kieruję do Ariela Ho-Whiny’ego. Ariel i Jiri spiknęli się zeszłego wieczora i mieli wywiad. Jak pewnie wielu z Was widziało brudne i podstępne zagrywki Ariela, które stosuje, żeby wrobić zawodników. Cały czas to robi… stary, co za gnojek. Z jakiegoś powodu masz ze mną problem. Może dlatego, że ostatnim razem jak po zdobyciu pasa pojawiłem się w jego programie, to próbował mnie podejść i nie podziałało. Myślałeś, że będę kolejnym durnym zawodnikiem – kimś, kto nabierze się na Twoją gadkę… nie tym razem.  

powiedział.

Pretensje Hilla eskalowały przez podziw jaki wyraził dziennikarz w stosunku do wyczynów Jiriego Prochazki – wspinaczki górskiej. Amerykanin sam doznał kontuzji podczas gdy w koszykówkę. Musiał zmierzyć się z ogromem krytyki. Wedle fanów taka rozrywka była nieodpowiedzialna.

Zobacz również: Jamahal Hill o wsparciu, jakie otrzymał od UFC

Amerykanin dostał się do UFC przez Dana White’s Contender Series. Wyczekiwał starcia z Czechem, ale ostatecznie sam doznał kontuzji. Po tym sam zrzekł się trofeum dywizji do 205 funtów.

źródło: youtube / Champ Chat Podcast w/ Jamahal Hill