„Sweet Dreams” postanowił opowiedzieć o pomocy, której udzieliła mu najlepsza organizacja MMA na świecie. Przy okazji zdradził, z jakim lekarzem ma zamiar w najbliższym czasie współpracować. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W ostatnim czasie środowisko MMA obiegła informacja o tym, że Jamahal Hill (12-1-1) z powodu kontuzji był zmuszony do zwakowania tytułu mistrzowskiego w kategorii półciężkiej. W związku z tym, Amerykanin zdecydował się skorzystać z pomocy uznanego specjalisty, który miał okazję wcześniej zajmować się urazami innych znanych sportowców.

Jestem teraz w Los Angeles. Postanowiłem skorzystać z pomocy legendarnego i wysoko rekomendowanego Dr. Neala ElAttrache. Neal ElAttrache jest specjalistą od kostek i stóp. On jest tym samym lekarzem, który wyleczył kontuzjowanego Achillesa Kobe’ego Bryanta. Wyleczył Achillesa Kelsey Plum i widziałeś, jak wróciła.

Przy okazji powiedział również o wsparciu, które zapewniła mu w tym trudnym okresie organizacja UFC.

UFC zajmuje się mną, daje mi wszystko, czego potrzebuję. Oprócz tego poinformowali mnie, że czegokolwiek bym nie potrzebował, to będzie to do mojej dyspozycji. Doceniam ich za to, jak i również za bycie ze mną w tym trudnym czasie.

„Sweet Dreams” wszedł w posiadanie złota po pokonaniu byłego czempiona – Glovera Teixeiry (33-9). Była to dla niego czwarat wygrana walka z rzędu. Łącznie w oktagonie miał okazję wystąpić 8 razy. Jedynej porażki w tym okresie zaznał z rąk Paula Craiga (16-6-1).

Zobacz również: Prochazka reaguje na bezkrólewie w półciężkiej UFC

Źródło: YT/ Champ Chat Podcast w/Jamahal Hill