Conor McGregor omawia swój ogromy wpływ na sporty walki [WIDEO]

554
źródło: dailymail.co.uk

Conor McGregor (21-4) wywarł ogromny wpływ na światowe MMA. Można go kochać lub nienawidzić, ale to, że zmienił oblicze mieszanych sztuk walki jest niepodważalne.

Został pierwszym w historii organizacji UFC mistrzem świata w dwóch kategoriach wagowych i rekordzistą Pay-Per-View. Stał się gwiazdą większą, niż jakikolwiek zawodnik MMA wcześniej. Całkowicie zmienił klasę płac w mieszanych sztukach walki, zapoczątkowując erę wielomilionowych wypłat, które wcześniej nie istniały. Zmienił sposób, w jaki promują się zawodnicy zarówno podczas konferencji, jak i w mediach społecznościowych.

W najnowszym wideo, promującym whisky Proper Twelve pod tytułem „Pytania do mistrza”, Conor omówił swój wpływ na MMA i opowiedział o dumie, która rozpiera go, kiedy widzi Irlandzką flagę na pasie mistrzowskim UFC.

„Czuję się dumny. Naśladownictwo jest najszczerszą formą pochlebstwa. Wszystko, co czuję w tej chwili, to duma”

– odpowiedział Conor na pytanie fana, o to, jak czuje się z tym, że inni zawodnicy próbują go naśladować.

Irlandczyk kontynuował, opisując jeden ze swoich najwspanialszych momentów ostatnich lat.

„Jednym z najwspanialszych momentów dla mnie ostatnio, było zobaczenie nowego pasa UFC, na którym widnieje Irlandzka flaga. Nie potrafię wyrazić słowami, jak bardzo jestem z tego dumny. Był czas, kiedy w UFC nie było nawet Irlandczyka, nikt nie śmiał sugerować, że Irlandczyk może dostać się do UFC, nie wspominając już o zdobyciu pasa. Teraz, dzięki ciężkiej pracy, poprzez skupienie, trzeźwy sposób myślenia i postawę „nigdy nie mów nigdy”, możemy podziwiać Irlandzką flagę na pasie mistrzowskim UFC.”

źródło: Instagram | bjpenn.com