Wygląda na to, że największy gwiazdor amerykańskiej promocji Conor McGregor nie porzuca planów występu jeszcze w bieżącym roku. Przy okazji, „Notorious” wymienił nazwiska trzech zawodników, z którymi planuje się zmierzyć. 

Niewidziany w akcji już od dwóch lat Conor McGregor (22-6) ciągle kusi swoim powrotem, jednakże brak było jakichkolwiek szczegółów. Wszystko miało ulec zmianie w momencie, kiedy ogłoszono go jako trenera w The Ultimate Fighter 31, gdzie stanął naprzeciwko Michaela Chandlera (23-8). Mimo wszystko, następnie pojawiały się także różne wątpliwości związane z takowym zestawieniem.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Teraz okazuje się natomiast, iż Irlandczyk nadal jest zainteresowany takim pojedynkiem. Co więcej – chciałby, by doszło do niego jeszcze w bieżącym roku. Ponadto, na celownik wziął sobie także posiadacza pasa BMF Justina Gaethje (25-4), a także Nate’a Diaza (21-13), z którym ma już bogatą historię rywalizacji.

Grudzień, [Michael] Chandler. Muszę to zrobić. Chcę go złapać i sponiewierać. To właśnie muszę zrobić. (…) Chandler w grudniu, później [Justin] Gaethje o pas BMF, a następnie zrobimy trylogię z Natem [Diazem].

powiedział krótko, acz stanowczo w rozmowie z talkSPORT.

Zobacz także: Justin Gaethje gotowy na walkę z McGregorem

McGregor zapisał się na kartach historii jako zawodnik, który w UFC jako pierwszy symultanicznie dzierżył dwa mistrzowskie trofea. Aktualnie ma natomiast dość kiepską passę. Na cztery minione pojedynki w formule MMA, wygrywał wyłącznie jednokrotnie. Miało to miejsce na początku 2020 roku.

Źródło: Twitter/talkSPORT