Conor McGregor nie ustaje w zaczepkach kierowanych w stronę Justina Gaethje. Amerykanin zdaje się mieć tego już dość, wyrażając chęć podjęcia rękawic.

Justin Gaethje (25-4) wystąpił na UFC 291, mierząc się w walce wieczoru z Dustinem Poirierem (29-8). Już w drugiej rundzie „Highlight” popisał się widowiskowym wysokim kopnięciem, którym momentalnie ściął rywala z nóg. Dzięki tej wygranej wszedł w posiadanie pasa BMF, który wcześniej zwakował Jorge Masvidal (35-17).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Tuż po zakończonym starciu, na temat ten postanowił wypowiedzieć się Conor McGregor (22-6). Choć od jakiegoś czasu nie jest on obecny w klatce, w przestrzeni internetowej wręcz przeciwnie. „Notorious” zadrwił z Amerykanina, proponując mu przy okazji konfrontację.

Kilka dni później, McGregor ponownie postanowił odnieść się do osoby Gaethje’ego, tym razem deklarując, iż bardzo szybko zdoła go znokautować. Obecny posiadacz pasa BMF zdaje się mieć tego już dość, akceptując wcześniej rzucone wyzwanie.

McGregor: „Znokautuję go jednym ciosem, gwarantuję.”

Gaethje: „Podpisz kontrakt, chłopaku.”

Wszystko to oznacza, że McGregor porzucił już plany rywalizacji z Michaelem Chandlerem (23-8), czy może klasycznie robi wokół swojej osoby zamieszanie? Na ten moment brak odpowiedzi na to pytanie, jednakże możliwe, iż w najbliższych tygodniach się to zmieni.

Źródło: Twitter/Justin Gaethje