Bezapelacyjnie największa gwiazda sportów walki – Conor McGregor – nie zamierza się zatrzymywać w aspekcie sportowym, jak i biznesowym. Właśnie oficjalnie ogłoszono, iż Irlandczyk został jednym z właścicieli BKFC – organizacji, promującej walki na gołe pięści. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W sobotni wieczór miejsce miało BKFC: Knuckle Mania 4, podczas którego przedstawiciele organizacji przygotowali dla kibiców kilka niespodzianek. Bez wątpienia największą było ogłoszenie nowego partnera biznesowego. Firma McGregor Sports and Entertainment, którą prowadzi sam „Notorious” wykupiła udziały w spółce, stając się tym samym współwłaścicielem federacji.

Co słychać, Knuckle Mania? Z tej strony „Notorious” Conor McGregor. Panie i panowie, mam dla was dzisiaj ogromne ogłoszenie. Ja we własnej osobie i McGregor Sports and Entertainment, stało się teraz właścicielem Bare Knuckle Fighting Championship. Witamy w najwyższej lidze. David Feldman, zrobiliśmy to.

Zobacz także: Nowa dywizja? DC o limicie w walce McGregor vs. Chandler

Sobotnie wydarzenie zwieńczyła konfrontacja kapitalnie radzącego sobie w tej formule Mike’a Perry’ego. Były zawodnik UFC stanął w szranki z Thiago Alvesem i nie dając mu zbyt dużych szans, znokautował go już po minucie od rozpoczęcia walki. Dopisał tym samym do swojego rekordu kolejny cenny triumf.

https://twitter.com/lezramgomez/status/1784449676693086461

Źródło: Instagram/Conor McGregor, X/lezramgomez, fot. BKFC