„Czas wracać na matę” – Ziółkowski rozpoczyna przygotowania do następnej walki

121
Instagram

Były pretendent do pasa KSW kategorii lekkiej, Marian Ziółkowski, poinformował w swoich mediach społecznościowych, iż wznawia treningi. Fani zawodnika reprezentującego barwy WCA Fight Team powinni być ukontentowani, bowiem 30-latek planuje ponownie zawalczyć jeszcze w tym roku. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Jeszcze w tym roku zobaczycie mnie w klatce. Czas wracać na matę 😈 #trening #mma #klatka #ksw

Post udostępniony przez Marian Ziółkowski (@marian_ziolkowski_official)

Ostatnie wydarzenie spod szyldu największej polskiej organizacji miało miejsce w połowie sierpnia bieżącego roku. Marian Ziółkowski podejmował na nim niekwestionowanego mistrza, Mateusza Gamrota. Mimo bardzo dobrej dyspozycji, „Golden Boy” nie był w stanie znaleźć recepty na świetne zapasy czempiona i ostatecznie po 25-minutowej batalii przegrał na kartach sędziowskich.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Na ten moment nie wiadomo, na której gali będziemy mogli obserwować poczynania Ziółkowskiego, ani z kim przyjdzie mu się mierzyć. Możliwe, że fighter stanie w szranki z Irlandczykiem, Normanem Parke, ponieważ obaj zawodnicy wyrażali chęci do takowego starcia. Warto również dodać, że do ich pojedynku miało już wcześniej dojść, na jubileuszowym evencie z numerem 50. Wtedy kontuzja pokrzyżowała plany Polaka i bój finalnie nie miał miejsca.

Zobacz także: McGregor przetestowany przez USADA. Irlandczyk ponownie prowokuje Nate’a Diaza

Źródło: Instagram