Były mistrz kategorii półciężkiej M-1 Global i ćwierćfinalista zeszłorocznego turnieju PFL o milion dolarów, Viktor Nemkov podpisał kontrakt z Bellator MMA. Szeregi amerykańskiej organizacji zasilił również niepokonany czempion dywizji piórkowej LFA, Justin Gonzales.

Viktor Nemkov jest doświadczonym fighterem. W swojej profesjonalnej karierze stoczył blisko 40 bojów, z czego przegrywał zaledwie siedmiokrotnie. Jego ostatnia walka z Bozigitem Ataevem zakończyła się remisem, jednak wcześniej mógł cieszyć się serią trzech zwycięstw z rzędu, wygrywając kolejno z Sergio Souzą, Rakimem Clevelandem oraz Rashidem Yusupovem. 33-latek jest także starszym bratem nowego mistrza Bellator MMA dywizji do 93 kg, Vadima.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

29-letni Justin Gonzales natomiast nigdy w karierze nie zaznał goryczy porażki – zarówno na szczeblu amatorskim, jak i zawodowym. Mistrzowski pas LFA zdobył na wydarzeniu z numerem 84, gdy w czwartej rundzie rozprawił się z przeciwnikiem, Jake’em Childersem. Warto również dodać, iż wystąpił w programie Dana White’s Contender Series. Zwyciężył w nim z Amerykaninem, Zachiem Zane’em, aczkolwiek szefostwo największej organizacji ostatecznie nie zdecydowało się na podpisanie umowy.

Zobacz także: Dana White’s Contender Series 31 – wyniki

Źródło: MMAjunkie