Dajcie mi go, a nie będziecie się martwić werdyktem sędziów – Chan Sung Jung chce walki z Alexandrem Volkanovskim

214
źródło: casino.org

W miniony weekend odbyła się gala UFC 251, gdzie zobaczyliśmy wiele świetnych pojedynków. W jednym z nich Alexander Volkanovski (22-1) na dystansie 5 rund pokonał przez decyzję Maxa Hollowaya (21-6).

Wiele osób nie zgadza się z werdyktem sędziów i uważa, że zwycięzcą w tej potyczce powinien zostać Max Holloway. Jedną z tych osób jest Chan Sung Jung (16-5), który na Instagramie skrytykował Australijczyka za jego walkę na UFC 251 oraz wyzwał go do walki.

„Odnoszę się do wczorajszej mistrzowskiej walki Volkanovski vs. Holloway. Powiem szczerze, że jest to haniebne, że Volkanovski jest mistrzem w mojej dywizji. Dajcie go mi, a nie będziecie się martwić werdyktem sędziów. Jak wiecie ja nie pozwalam sędziom decydować o wynikach moich walk. W walce mistrzowskiej skończę go przed czasem i właśnie to chcą oglądać fani UFC.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

„The Korean Zombie” należy do najbardziej widowiskowych zawodników w Ultimate Fightng Championship. Większość swoich wygranych walk kończył przed czasem co pokazuje, że nie lubi zostawiać decyzji w rękach sędziów. Obecnie jest na fali dwóch wygranych z rzędu. W ostatnim boju na UFC on ESPN+23 pokonał przez TKO Frankiego Edgara (23-8-1).

Zobacz także: OFICJALNIE: Sean O’Malley vs. Marlon Vera na UFC 252

źródło: Instagram, mmajunkie.com