Dan Hardy jest zainteresowany pojedynkiem z byłym mistrzem UFC

129
źródło: thegurdian.com


Jak już wiemy Dan Hardy (25-10) bardzo poważnie rozważa powrót ze sportowej emerytury. Duke Roufus w rozmowie z mmafighting.com powiedział, że słyszał, że Anglik chciałby się zmierzyć z jego podopiecznym Anthonym Pettisem (22-9).

Słyszałem, że Dan Hardy w swojej powrotnej walce chciałby się zmierzyć z Anthonym. Myślę, stylistycznie byłby to świetny. pojedynek zarówno dla obu zawodników jak i fanów. 

powiedział Duke Roufus

Na twitterze „The Outlaw” zareagował na tą informacji w sposób, którzy pozwala nam sądzić, że jest zainteresowany taką konfrontacją. 

 

Anglik jest prawdziwym weteranem na światowej scenie mieszanych sztuk walki. Jest on niezwykle lubianym przez fanów zawodnikiem ze względu na swój widowiskowy styl prowadzenia pojedynków. Aktualnie posiada passę dwóch wygranych z rzędu. W ostatnim boju na UFC on FUEL TV 5 wypunktował Amira Sadollaha (6-5).

„Showtime” jest byłym mistrzem UFC w wadze lekkiej. W ostatnim czasie miesza zwycięstwa z porażkami. W swoim poprzednim starciu na UFC 241 przegrał przez decyzję z Natem Diazem (20-12). Amerykanin ma już zaplanowany kolejny bój. Na UFC 246 zmierzy się z Diego Ferreirą (16-2). 

źródło: bjpenn.com, Twitter, Dan Hardy