Daniel Cormier chce, aby Jorge Masvidal zmierzył się z Colbym Covingtonem

114
essentiallysports.com

Daniel Cormier ma nadzieję, iż organizacja UFC zorganizuje pojedynek pomiędzy Colbym Covingtonem a Jorge Masvidalem. „DC” nie jest fanem pomysłu, aby zestawić „Gamebreda” w starciu rewanżowym z Natem Diazem.

Jorge Masvidal miał już okazję zmierzyć się z Natem Diazem. Pojedynek odbył się na gali UFC 244, gdzie lepszy okazał się „Gamebred”. Ostatnio wiele się mówi o tym, że mogłoby dojść do starcia rewanżowego pomiędzy oboma zawodnikami.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Daniel Cormier nie jest fanem pomysłu, aby zorganizować pojedynek Masvidal vs. Diaz 2. „DC” twierdzi, iż UFC powinno teraz zestawić „Gamebreda” z Colbym Covingtonem. „Chaos” w ostatnią sobotę bez problemu poradził sobie z Tyronem Woodleyem.

Przez wiele lat Covington i Masvidal byli dobrymi przyjaciółmi, ale do jakiegoś czasu ich relacja znacząco się pogorszyła. Pomiędzy oboma zawodnikami jest teraz bardzo dużo złej krwi, a Cormier uważa, iż przyszedł czas, aby Colby i Jorge spotkali się ze sobą w klatce.

Zorganizujcie pojedynek Masvidala z Covingtonem. Jeśli Diaz chce walczyć, to można zestawić go z Leonem Edwardsem. Jeśli Diaz chce walczyć, to pozwólcie mu walczyć. Ja tylko mówię, że ludzie uwielbiają rywalizację, a nie ma obecnie większej rywalizacji niż pomiędzy Covingtonem i Masvidalem.

stwierdził Cormier.

Wolelibyście zobaczyć pojedynek Covington vs. Masvidal czy Masvidal vs. Diaz 2?

Zobacz także: Mistrzowska walka Patricio Freire vs. Pedro Carvalho na listopadowej gali Bellator MMA

źródło: bjpenn.com