Daniel Cormier: Mam nadzieję, że Stipe weźmie buty do zapasów, bo zamierzam go sprowadzać

221
Źródło: YouTube

Daniel Cormier przed trzecim pojedynkiem ze Stipe Miociciem zdradził, że w tym pojedynku planuje skorzystać ze swoich kapitalnych zapasów.

Daniel Cormier stwierdził, że zamierza zrobić wszystko, aby odzyskać mistrzowski pas w wadze ciężkiej. „DC” zdradził, iż w trzecim pojedynku nie ma zamiaru popełnić błędu z poprzedniego starcia ze Stipe Miociciem i tym razem Cormier planuje skorzystać ze swoich świetnych zapasów.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Uwielbiam walczyć w Apex. Dzięki mniejszej klatce jego noga będzie blisko mnie i dzięki temu będę mógł ją łatwo wychwycić i sprowadzić Miocicia na ziemię. Będę jak Curtis Blaydes. Jeśli chcesz zobaczyć 25-minutową walkę w stójce, to tego nie zobaczysz. Mam nadzieję, że Stipe weźmie swoje buty do zapasów, bo przez to, iż będzie mniejsza klatka, zamierzam wyłapywać jego nogę i go sprowadzać.

powiedział „DC” w rozmowie z ESPN.

Daniel Cormier potwierdził również, iż po walce z Miociciem odchodzi na sportową emeryturę i w przypadku swojego zwycięstwa, nie zamierza on bronić mistrzowskiego pasa.

Chodzi o to, że chciałbym odejść, będąc na szczycie. Czy może być coś większego niż odejście po walce o mistrzostwo świata w wadze ciężkiej?

Trzecia i zarazem ostatnia walka pomiędzy Stipe Miociciem a Danielem Cormierem odbędzie się 15 sierpnia na gali UFC 252.

Pełną rozmowę Daniela Cormiera z Arielem Helwanim można zobaczyć poniżej.

źródło: bloodyelbow.com

Zobacz także: Brian Ortega sugeruje datę powrotu do oktagonu