Daniel Skibiński kilka dni temu zwrócił na siebie uwagę, publikując w swoich mediach społecznościowych post, w którym zdradził, iż podpisał umowę na kolejny pojedynek. Momentalnie rozpoczęła się dyskusja, pod szyldem której organizacji wystąpi. Teraz wszystko stało się już jasne. 

Jak udało się ustalić portalowi WP Sportowe Fakty, Daniel Skibiński (17-5) powróci do klatki już 19 czerwca. Co ciekawe, jego konfrontacja będzie miała miejsce w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Abu Dhabi, a dojdzie do niej pod sztandarem UAE Warriors.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Choć zawodnik podpisał kontrakt tylko na jedno starcie, powiedział temu samemu portalowi, iż będzie ona miała status eliminatora do mistrzowskiego pasa. Na ten moment jego oponent nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony.

Cieszę się, że zagraniczna organizacja doceniła moją osobę. Sam fakt, że w debiucie zawalczę o status pretendenta do pasa, wiele dla mnie znaczy. Jeszcze bardziej cieszę się z doboru przeciwnika. W tym momencie nie mogę zdradzić jego nazwiska, ale mogę powiedzieć, że ma dobry rekord i serię zwycięstw za sobą.

„Skiba” od dawna podkreśla, że jego celem jest dostanie się do największej ligi na świecie – UFC. Aktualnie posiada serię jedenastu triumfów z kolei, więc kolejny sukces może go do tego znacząco przybliżyć. Po raz ostatni zameldował się w klatce, w kwietniu tego roku, gdy na gali EFM SHOW rozbił już w pierwszej rundzie Johna Michaela Sheila (8-3).

Źródło: WP Sportowe Fakty