Popularny „Królik” zmierzy się z Aymardem Guihem podczas gali XTB KSW 100. W rozmowie z naszym reporterem opowiedział o tym, na jaki pojedynek liczy podczas jubileuszowej gali, jak czuje się w nowej kategorii wagowej, dlaczego nie dojdzie do jego walki z Marcinem Heldem oraz kto będzie jego faworytem w starciu Kacpra Formeli z Robertem Ruchałą. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Dawidem Śmiełowskim (11-1-0).

![Who’s next In The Cage [#6] – Kto następny dla Makhacheva po obronie mistrzowskiego pasa?](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/08/whos-next-1-218x150.png)
![Who’s next In The Cage [#5] – Co dalej dla Gamrota po porażce z Salkilldem?](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/08/whos-next-218x150.png)




















