Były podwójny mistrz UFC wypowiedział się na temat potencjalnego odwieszenia rękawic przez jednego z najlepszych – Jona Jonesa.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Od momentu ogłoszenia starcia Jona Jonesa (27-1-1) ze Stipe Miocicem (20-4) zaczęły się spekulacje na temat końca kariery obecnego czempiona wagi ciężkiej. Sam „Bones” wielokrotnie sugerował, że to może być jego ostatni występ w oktagonie. Ten temat w programie DC&RC postanowił poruszyć Daniel Cormier.

Wiem, że Jon Jones powiedział, że Stipe może być jego ostatnim rywalem, ale nie wiem, czy aby na pewno w to wierzę. Pieniądze są zbyt dobre, a on wciąż jest za młody. Wierzę, że jeśli Stipe przegra, to skończy karierę. Jeśli przegra Jon Jones, to też może skończyć. To jedyna możliwość, aby przeszedł na emeryturę.

Pojedynek z Miocicem będzie dla Jonesa 17. walką mistrzowską z rzędu. Przez wielu fanów, jak i ekspertów jest uznawany za najlepszego zawodnika w historii MMA. Do jego najcenniejszych zwycięstw można zaliczyć m.in: Lyoto Machidę (26-12), Glovera Teixeirę (33-9), dwukrotnie Alexandra Gustafssona (18-8) i wyżej wspomnianego Cormiera.

Zobacz również: Aspinall jednoznacznie o konfrontacji z Jonesem

Źródło: YT/ ESPN MMA