Donald Cerrone o zarobkach za galę UFC 246: Gdzieś w tym biznesie jest kłamca

240
źródło: sportsnet.ca

Donald Cerrone, który już w ten weekend zmierzy się z powracającym do oktagonu UFC – Conorem McGregorem postanowił odnieść się do krążących plotek o wysokich zarobkach za tę walkę.

Conor McGregor przyzwyczaił już wszystkich, że za jego osobą ciągną się ogromne pieniądze. Według doniesień Irlandczyk zarobi 5 milionów dolarów gwarantowanej wypłaty, a Cerrone zainkasuje 2 miliony. Jednak „Cowboy” postanowił zdementować krążące liczby i plotki związane z jego wypłatą.

Zobacz również: Gaża Conora za walkę na UFC 246 prawie 2 razy wyższa niż za bój z Khabibem! A ile zarobi Kowboj?

Gdzieś w branży jest kłamca, nie zarobię takich pieniędzy, o których rozmawiamy. Muszę znaleźć tę osobę i spytać skąd ma te liczby. Ja je chcę.

Conor wspomniał również ostatnio, że w sumie za walkę z Cerrone może zarobić około 80 milionów dolarów. Czy „Cowboy” jest zły z tego powodu? Wręcz przeciwnie gratuluję sukcesu i chce, aby Irlandczyk się z nim podzielił.

Człowieku, kur*a, to dobrze dla ciebie. Jeśli chcesz odpalić procent „Cowboyowi”, to byłoby jeszcze lepiej. Tak jak powiedziałem, o ile to prawdziwa liczba? Kur*a stary, to znaczy, że zrobiłem coś dobrze i on zrobił coś dobrze. Sprzedajemy tą piekielną walkę. Zaraz, stary, to dobrze dla ciebie. Posmaruj „Cowboyowi” po walce.

Zobacz również: UFC 246: McGregor vs. Cowboy – pełna karta walk. Gdzie i jak oglądać?

źródło: mmajunkie.com