Doniesienia: Anthony Smith vs. Aleksandar Rakic na sierpniowej gali UFC

227
źródła: ESPN, MMA Junkie

Według informacji, jaką podał portal MMA Play 365, Anthony Smith skrzyżuje rękawice z Aleksandarem Rakiciem na gali zaplanowanej na 29 sierpnia.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Smith to weteran wszechstylowej walki wręcz oraz były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej UFC. Po porażce z Jonem Jonesem, w czerwcu 2019 roku stanął w szranki z Alexandrem Gustafssonem i zwyciężył przez poddanie. Amerykanin po tamtym pojedynku musiał poddać się operacji i do oktagonu powrócił w maju bieżącego roku, kiedy to uległ Gloverowi Teixeirze. „The Lionheart” aktualnie plasuje się na szóstym miejscu w rankingu kategorii do 205 funtów.

Z kolei Rakic jest zawodnikiem amerykańskiej organizacji od 2017 roku i pod jej stoczył szyldem pięć pojedynków. Do czasu swojej ostatniej walki był niepokonany w UFC – w grudniu ubiegłego roku przegrał z Volkanem Oezdemirem przez niejednogłośną decyzję sędziów, która przez wielu jest uważana za kontrowersyjną. Austriak obecnie jest sklasyfikowany dziewiątej pozycji we wspomnianym już wcześniej rankingu.

Zobacz także: Volkov przekonany, że w przyszłości zmierzy się z Ngannou, chciałby też starcia z Jonesem

Źródło: Twitter