DONIESIENIA: Legenda UFC zatrzymana za jazdę pod wpływem środków odurzających

źródło: Sportsnet

Członek Galerii Sław UFC został zatrzymamy przez grupę ludzi zaniepokojonych jego podejrzanym zachowaniem, po tym jak rozbił samochód. Stephan Bonnar (15-9), bo o nim mowa, trafił następnie w ręce policji.

The American Psycho bez wątpienia zostanie zapamiętany przez kibiców MMA z powodu legendarnego starcia z Forrestem Griffinem (19-7), w finałowym pojedynku pierwszej edycji The Ultimate Fighter. Walka ta została okrzyknięta m.in. walką 2009 roku w UFC, a sam Dana White powiedział: „jedna z najważniejszych walk w historii organizacji”.

Zobacz także: TOP 10 najbardziej pamiętnych pojedynków w historii MMA

Bonnar, który na swojej rozpisce ma takie nazwiska jak: Igor Pokrajac (28-13), Kyle Kingsbury (11-6), czy chociażby pochodzący z Polski Krzysztof Soszyński (26-12), zakończył karierę przegrywając najpierw z Adersonem Silvą (34-8) na UFC 153, a następnie z Tito Ortizem (19-12) na gali Bellator 131.

Według doniesień TMZ.com, były zawodnik rozbił swój samochód w niedzielny wieczór. Świadkowie, z których jeden był uzbrojony, podejrzewając jazdę pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, obezwładnili go i przetrzymali do przyjazdu policji.

Po zatrzymaniu usłyszał on m.in. zarzut jazdy pod wpływem, stworzenia zagrożenia w ruchu drogowy oraz stawiania oporu podczas aresztowania. Zawodnik opuścił celę po uiszczeniu kaucji w wysokości 22 tys. dolarów.

Sprawa jest rozwojowa.

Autor: Artur Deninis

źródło: bjpenn.com