DONIESIENIA: Mamed Khalidov zatrzymany w sprawie paserstwa

101
foto: Moja walka / YouTube

Jak informuje RMF FM i potwierdza WP.pl, Mamed Khalidov został zatrzymany na Warmii i Mazurach przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych.

Powodem zatrzymania ma być rzekome zaangażowanie zawodnika w sprawę legalizacji kradzionych samochodów.

Aresztowania dokonało Centralnego Biura Śledczego Policji i Prokuratury Krajowej na Warmii i Mazurach za pośrednictwem Biura Operacji Antyterrorystycznych. Nakaz zatrzymania byłego zawodnika KSW wydała prokuratora Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach.

Źródła WP.pl potwierdzają, że do zatrzymania doszło. Khalidov po doprowadzeniu do prokuratury usłyszy zarzuty. Jak informują mainstreamowe media, prokuratora ustaliła, że zawodnik zajmował się paserstwem luksusowych aut takich jak Porsche Panamera, Range Rover Evoque, BMW M6, BMW serii 7. Samochody pochodziły z Czech.

W biurze Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach telefon milczy, zatem nie byliśmy w stanie potwierdzić tej informacji osobiście, ale staramy się nadal.

źródło: RMF FM, Wp.pl