Doniesienia: Mateusz Rębecki poznał rywala na FEN 32

324
źródło: Twitter

Na początku lutego odbędzie się FEN 32. Na tej gali wystąpi aktualny mistrz w wadze lekkiej Mateusz Rębecki (12-1) Na Twitterze MMA Argento podało informację, że rywalem „Chińczyka” będzie niedoszły przeciwnik Kamila Gniadka Jose Barrios Vargas (11-1)

„José Barrios będzie walczyć z Mateuszem Rebeckim o pas wagi lekkiej na FEN 32. Barrios z Team Sukata będzie miał swoje drugie międzynarodowe doświadczenie. Wygrał 10 ze swoich 11 walk zawodowych. W swoim ostatnim występie wygrał przez nokaut.”

Jose Barrios Vargas do tej pory w swojej zawodowej karierze walczył głównie na mniejszych galach na terenie Argentyny. W niemal każdym swoim pojedynku dąży do zakończenia go przed czasem. W ostatnim boju na Warrior Conflict Fighting pokonał Cezara Beniteza (8-14). Na FEN 31 miał zastąpić kontuzjowanego Piotra Poniedziałka (7-2) i zawalczyć ze wspomnianym już Kamilem Gniadkiem. Jednak z powodu problemów zdrowotnych Argentyńczyka nie doszło do tego starcia.

Mateusz „Chińczyk” Rębecki swój tytuł w kategorii do 70 kilogramów zdobył na FEN 20, gdzie znokautował Mariana Ziółkowskiego (22-8-1). Aktualnie posiada fantastyczną serię 9 wygranych z rzędu. W swoim poprzednim występie na FEN 28 pokonał przez TKO Brazylijczyka Fabiano Silvę (30-13-1).

Gala FEN 32 odbędzie się 6 lutego.

Zobacz także: Judyta Rymarzak powraca. Wystąpi na gali OKTAGON 21

źródło: Twitter, MMA Argento