Wedle doniesień portalu MMA Junkie, Nikita Krylov podejmie Ryana Spanna 25 lutego 2023 roku w main evencie gali UFC.

Organizacja UFC zaplanowała starcie Nikity Krylova z Ryanem Spannem jako main event gali, która odbędzie się 25 lutego 2023 roku. Aktualnie nie wiadomo, w jakiej lokalizacji zawodnicy stoczą bój.

O pojedynku poinformował portal MMA Junkie.

Obaj zawodnicy, łącznie aż 37 pojedynków kończyli w pierwszych rundach. Pomimo, że walka zakontraktowana będzie na 5 rund, chyba nikt nie twierdzi, że tyle potrwa.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Krylov, odkąd w 2018 roku powrócił do UFC i od razu uległ przez poddanie Janowi Błachowiczowi, nie notuje zbyt wielu sukcesów. Przegrywał wprawdzie wyłącznie z byłymi mistrzami, bądź pretendentami do pasa (oprócz Paula Craiga, który poddał Nikitę w pierwszej rundzie), natomiast na próżno w jego rekordzie szukać nazwisk z topowej czołówki przy „zielonych okienkach”. Nie można ujmować Krylovowi, że posiada aktualnie serię dwóch wygranych, przez KO nad Alexandrem Gustafssonem oraz zwycięstwo na punkty nad Volkanem Oezdemirem.

„Superman” ostatni raz pojawił się w oktagonie UFC zaledwie kilkanaście dni temu, kiedy to odprawił przez ciężki nokaut Dominicka Reyesa – dwukrotnego pretendenta do pasa kategorii półciężkiej, a w oczach wielu nawet i byłego mistrza. Sposób na Amerykanina w największej organizacji MMA na świecie znaleźli wyłącznie Anthony Smith oraz Johnny Walker, który z kolei przegrał z Krylovem. Rekord Spanna w UFC wynosi 7-2.

Krylov zajmuje aktualnie siódmą pozycję w rankingu kategorii półciężkiej, zaś Spann jest notowany na miejscu dziesiątym.

Zobacz także: Anthony Smith vs. Jamahal Hill planowane jako walka wieczoru marcowej gali UFC

źródło: mmajunkie.com